Birçok araç sahibi, insanlar da dahil olmak üzere bütün bir çadır çatıda uyuyorsa , arabanın çatısının zarar görmesinden korkacaktır . Ancak doğru şekilde kurulursa, bu endişe temelsizdir. Bir çatı çadırına karar vermeden önce lütfen aracınızın tavan yükünü kontrol ettiğinizden emin olun . Portbagaj seçimi de çok önemlidir ; aynısı yüke (sürüş sırasında hareketsizken olduğundan önemli ölçüde daha yüksek olan) sorunsuz bir şekilde dayanabilmelidir. Ayrıca yazımızdaki “ Her araca uygun ” noktasını da okuyun.

Araçların üzerindeki/üzerindeki üst yapılar veya treylerler her zaman yakıt tüketiminin artmasına neden olur. Bu çatı çadırından farklı değil. Ancak modern çatı çadırlarının çağdaş, aerodinamik tasarımı bu sorunla oldukça iyi başa çıktı. Çadırın fazla dikkat çekmemesi için arabanızın renginde yaptırılması mümkündür.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.

 

Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed