Burdur Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Otomatik kayar pergola çatı , özel yan korkuluklarda hareket eden bir tentedir. Katlandığında düzgün raketlerle birleştirilir; açıldığında sert bir çatıdır. Yerleşik giderler, suyu etkili bir şekilde tahliye ederek yağmurun gölgelik altına girmesini önler. Standart olarak, genişletilmiş versiyonda manuel kontrol için bir rulo ile donatılmıştır – uzaktan kumandalı bir elektrik motoru ile. Çatı dökülen veya yatay olabilir.

Katlanır çatılı bir pergolanın ana avantajı çok yönlülüğüdür. Ruh hali ve hava koşullarına bağlı olarak, tente, sıcak güneş ışınlarına ve yağmura karşı dayanıklı bir çatı oluşturmak için açılabilir veya sabah güneşinin sıcaklığının ve yumuşak yaz havasının tadını çıkarmak için katlanabilir. Pergola Basic & Pro New – üç versiyonda üretilmiştir: tek taraflı duvara monte, tek taraflı bağımsız ve çift taraflı bağımsız. Her model, yerleşik LED aydınlatma, otomatik kontrol ve IR ısıtmayı içeren çok çeşitli ek seçeneklerle donatılmıştır.

Geri çekilebilir tente ile pergola kullanmanın yolları
Geri çekilebilir çatı pergolaları, çok çeşitli dış mekanların tasarımında yaygın olarak kullanılmaktadır. En popüler alanlar:

Havuz için sürgülü tente
Sıcak ve havasız polikarbonat tentelerin aksine, bir tente çatısı mükemmel bir gölge oluşturur ve gerekirse temiz hava sağlamak için kolayca çıkarılabilir.

Geri çekilebilir teras çatı
Kafe ve restoran için pergola
Teras ve veranda için pergola
Özel bir ev için pergola
Elitplus’tan açılır kapanır tenteli bir pergola satın alabilirsiniz. Uzmanlarımız, isteklerinize ve bütçenize uygun bir model seçmenize yardımcı olacaktır. Kendi üretimimiz, müşterilerimize mükemmel bir fiyat ve eksiksiz bir ilgili hizmetler yelpazesi sunmamızı sağlar: ücretsiz tasarım projesi ve ölçüm, teslimat ve kurulum.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü