alüminyum kış bahçesi, kesintisiz dinlenme anları için harika bir yerdir. Sofistike sürüş sistemi sayesinde her türlü hava koşulunda ailenizle birlikte rahatlatıcı anların tadını çıkarabilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde, ek gölgelemeyi ve yan panelleri açma olasılığını kesinlikle takdir edeceksiniz. Bahçeye veya doğrudan havuza yolculuk hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Soğuk akşamlarda ise kapalı kış bahçesinin termal özelliklerini kullanabilir, sabah saatlerine kadar arkadaşlarınızla huzur içinde oturabilirsiniz. Hafif, dayanıklı ve tamamen az bakım gerektiren alüminyumdan bahçeler inşa ediyoruz. Cam için güvenlik camı kullanıyoruz.

Elitplus firmasının kış bahçeleri, sunduğumuz güvenilir ve çok ayrıntılı özel yapım alüminyum yapılar arasındadır ve hiçbir şey imkansız değildir ve müşterilerimizin istediklerini hak ediyor sloganına bağlı kaldığımız için hedefleyebilir ve üretebiliriz. bir kış bahçesi tam olarak istediğiniz bahçe ve bahçenizin baskın özelliği haline gelebilir. Kış bahçelerinin temiz ve zarif yapısı, yılın çoğu için sert hava koşullarına karşı koruma sağlayacaktır. Alüminyum konstrüksiyon korozyona uğramaz ve hava etkilerine karşı dayanıklıdır ve bu nedenle tamamen bakım gerektirmez.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed