Burdur Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Elit Plus şemsiyesi döner, eğilir ve uzar. Küçük ve ilginç mekanlar için tasarlanmıştır. Bunun anahtarı, duvara, direğe, kirişe veya sütuna sabitlenebilen duvara montaj braketidir. Teras, teras ve avlu gibi ortamlar için idealdir. Esnek ve uyarlanabilir bir dış mekan şemsiyesi olan Elit Plus Şemsiye , gölgeli alanınız için geleneksel bir şemsiye veya konsol şemsiyesi en uygun seçim olmadığında gölgelendirmeyi mümkün kılar.

Elit Plus güneşlik evde ve bahçede kullanım için tasarlanmıştır . Elit Plus şemsiyesi bizim ‘ havuzda dinlenme’ şemsiyemizdir. Sıcak bir günde sizi gölgede tutan ve kışın yağmurdan koruyan bir Elit Plus ile köşedeki spa havuzunuzu hayal edin . Dış mekan kumaşlarımızın sağladığı UV koruması ve UPF 40+ ile dış mekan yaşam alanınızdan en iyi şekilde yararlanın. Dış mekan şemsiyeleri, yalnızca koşulların mükemmel olduğu küçük bir süre değil, yıl boyunca alanınıza daha fazla keyif sağlar. Arkadaşlarınız ve aileniz için daha iyi bir misafir deneyimi geliştirin. Duvar braketi, şemsiyeyi kullanmadığınız zamanlarda demonte etmenize, kötü hava koşullarından korumanıza ve şemsiyenin ömrünü uzatmanıza olanak tanır.

Mükemmel veranda alanınızı tasarlamak söz konusu olduğunda renkler önemlidir ve Elit Plus bir dizi geleneksel renkte gelir. ‘Beyaz Kum’ ve ‘Platin Gri’ çevrenizle bütünleşmek için mükemmeldir, ‘x’ ve ‘x’ ise gerçek bir ifade verir. ‘Denim Blue’ da bu sene popüler bir seçim. İki rengi karıştırıp gerçek bir açıklama yapmayı düşünebilirsiniz.

Gölge danışmanlarımızın verdiği harika bir ipucu, mülkünüzdeki diğer mobilya ve sabitlemelere göre renk düzeninizi seçmektir. Veranda güverte lekenizin, dış mekan oturma yerinizin ve gölge şemsiyenizin uyumlu olduğu ve evinizin ve bahçenizin genel estetiği ile uyumlu olduğu bir renk paleti oluşturun . Eşleşen çiçek renkleri de açık hava eğlence alanına harika bir ektir. Bazı ipuçlarına veya daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, gölge uzmanlarımız size yardımcı olmak için buradalar.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed