Modern kış bahçesi, çeşitli malzemeler ve yeni teknolojiler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. İyi inşa edilmiş kış bahçesi, binanın mimarisinin şekillenmesine katkıda bulunuyor.

Sırlama için alüminyum doğrama ve çift kat cam kullanılabilir. Bu, ısıtma enerjisinden tasarruf sağlar ve gürültüyü azaltır. Yan parçalar için alüminyum ve plastik arasında seçim yapabilirsiniz. Çift camlı versiyon, eski tek camların aksine, yoğuşma görünümünü pratik olarak ortadan kaldırır. Düşük emisyonlu (Ka) camlara sahip çift camlı pencereler mükemmel ısı yalıtımını garanti eder ve özel güneş koruma kaplamalı camlar güneş ışınlarını kontrol edebilir.

Kış bahçeleri için yapılan yapılar, büyük sıcaklık farklılıklarına, yüksek hava nemine, buza, kar, neme dayanmalıdır. Bu nedenle olumsuz atmosferik etkilere karşı kalıcı olarak dayanıklı malzemeler kullanırlar. Bu, galvanizli çelik takviyeli alüminyum veya polimer malzemelerden yapılmış çok odalı profillerin kullanılması anlamına gelir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed