Bolu Hayvan Çadırı, Çadır Ahır Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Bolu Hayvan Çadırı

Hayvanların en temel gereksinimlerinden birisi barınaktır. Hayvan barınaklarının dört mevsim koşullarına uygun olması, gerektiğinde havadar olması, taşınabilir olması, hijyen açısından alerji, hastalık oluşumuna imkan vermemesi gerekir. Bütün bunları sağlayan hayvan çadırları son yılların en çok tercih edilen hayvan barınakları olmaktadır. Bolu ilimiz sınırları içerinde büyükbaş hayvanlar, küçükbaş hayvanlar ve kanatlı hayvanlar için bu çadırlar yoğun olarak kullanılmaktadır.

Kullanışlı ve Kaliteli Bolu Hayvan Çadırı

Bolu hayvan çadırı imalatımız ile bizler yıllardır profesyonel çözümler sunuyoruz. Besi çadırı kurban çadırı, tavuk kümes çadırı gibi kullanım amacınız ve mekan ölçüleriniz her ne olursa olsun birinci sınıf malzemelerde, kullanışlı ve farklı tasarımlarda hayvan çadırları üretiyoruz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü