Bolu Hayvan Çadırı, Çadır Ahır Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Bolu Hayvan Çadırı

Hayvanların en temel gereksinimlerinden birisi barınaktır. Hayvan barınaklarının dört mevsim koşullarına uygun olması, gerektiğinde havadar olması, taşınabilir olması, hijyen açısından alerji, hastalık oluşumuna imkan vermemesi gerekir. Bütün bunları sağlayan hayvan çadırları son yılların en çok tercih edilen hayvan barınakları olmaktadır. Bolu ilimiz sınırları içerinde büyükbaş hayvanlar, küçükbaş hayvanlar ve kanatlı hayvanlar için bu çadırlar yoğun olarak kullanılmaktadır.

Kullanışlı ve Kaliteli Bolu Hayvan Çadırı

Bolu hayvan çadırı imalatımız ile bizler yıllardır profesyonel çözümler sunuyoruz. Besi çadırı kurban çadırı, tavuk kümes çadırı gibi kullanım amacınız ve mekan ölçüleriniz her ne olursa olsun birinci sınıf malzemelerde, kullanışlı ve farklı tasarımlarda hayvan çadırları üretiyoruz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü