Bolu Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Yaz hızla ivme kazanıyor – sıcak hava sadece hoş değil, bazen biraz rahatsızlığa da neden oluyor. Havayı istediğiniz gibi yapma fırsatınız varsa, kavurucu güneş tekrar nazik ve yumuşak olacaktır. Ve bu sihir değil, Hollandalı Platinum şirketinden modern teknoloji.

Kişisel siparişinize göre gölgelendirin – çok kolay! Mobil “çatı” sizi güneşten, yağmurdan ve ultraviyole radyasyondan koruyacaktır. Açık hava rekreasyonunun herhangi bir köşesine kurabilir, istediğiniz gibi hareket ettirebilir ve yatırabilirsiniz.

Yelpazemiz farklı tasarım, boyut ve tasarım modellerini içerir. Promosyon teklifimizden yararlanmayı ve hemen bir şemsiye seti satın almayı düşünmenizi öneririz: teras için, havuz için, bahçe için. Bu, dış düzenlemede paranızı önemli ölçüde koruyacaktır.

Bununla birlikte, 360 derece dönebilen eğimli kanopi, bir şemsiyenin bile mümkün olduğunca verimli bir şekilde kullanılmasına izin verir. Yöneticilerimiz her zaman size tavsiye vermeye ve seçim konusunda yardım etmeye hazırdır.

Yaz hızlı! Bundan en iyi şekilde yararlanın.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed