Setin arttırılmış iç hacmi sayesinde şişme çadırlar çocuklu çiftler ve geniş aileler için idealdir . şişme çadır 10 kişiye kadar ağırlayabilir ! 4 kişilik çadırından 6 kişilik Outwell Harrier çadırına kadar , aileniz ve yaşam tarzınız için doğru kamp çadırını mutlaka bulacaksınız !

şişme çadırların yeni koleksiyonu, evinizin konforunu bulacağınız en üst düzey kamp deneyimi sunuyor. Optimize edilmiş performansa sahip bu önemli yaşam alanı, tümü lüks bir tarzda konfor ve güvenlik sağlar. Bu çadırların birçok avantajı vardır: güçlü su geçirmezlik, UV ışınlarına karşı koruma sağlayan renkli camlar, arka havalandırma sistemi, perdeler, elektrik bağlantılarınızı kolaylaştıran entegre bir kablo portu, çoklu cepler ve koruma altında kalırken dışarıdan yararlanmak için bir uzantı.

çadırınızı mikro iklime sokar. Gerçekten de çadır sıcak havalarda serin kalıyor ve sıcaklıklar düştüğünde ısıyı koruyor. çadırları ayrıca Yüzer Halat Sistemi ile donatılmıştır : bu, takılma riskini azaltır, yunuslama süresini hızlandırır ve halatları mandala germeyi kolaylaştırır.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…

Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed