Bitlis Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Bugün, pergola zaten modern bir evin ayrılmaz bir parçası. Pillerinizi dinlenmek ve şarj etmek için kusursuz bir yer sağlar. Alüminyum pergola sistemlerinin en büyük avantajı değişkenlikleridir. Bunları evinize, kulübenize ve dairenizin terasına yerleştirmeniz yeterlidir. Farklı çatı kaplama türleri (örn. güneşlik, lexan vb.), cam (sabit veya sürgülü) ve dikey veya yatay gölgeleme (perdeler, güneşlikler) arasından seçim yapabilirsiniz.

Üst alüminyum pergola sistemi, güneşe ve yağmura karşı korumayı birleştirir.  alüminyum profillerin ve sürgülü çatılı paslanmaz çelik bileşenlerin lüks yapısıdır. Elektrikli sürme sistemi, çatının rahat kontrolünü sağlar. Yerleşik drenaj sistemi sayesinde Pergola, yüksek işlevsellik ve estetik ile karakterizedir. En talepkar müşterilere yerleşik LED aydınlatma için alan sağlar. Güneş battıktan sonra bile terasınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed