Bitlis Hayvan Çadırı, Çadır Ahır Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Bitlis Hayvan Çadırı

Hayvan çadırları hayvanlar için dört mevsim güvenli barınaklardır. Yazın sıcak ikliminde gölgelik yapılarak hayvanlar korunduğu gibi kışın soğuk havalarda yağmurdan ve rüzgârdan korunurlar. Bu sayede verimlilik artar, hayvanlar daha sağlıklı olur.

Kaliteli Bitlis Hayvan Çadırı Çeşitleri

Bitlis hayvan çadırı imalatlarımızı tamamen müşteri memnuniyeti odaklı sürdürüyoruz. Birinci sınıf malzemeler kullandığımız içini uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Hayvanlarınızda herhangi bir alerji, mantar oluşumuna mahal vermeyen hijyenik yaşam alanları sunuyoruz. Kişiye özel ölçülerde ve farklı tasarımlarda hayvan çadırları imal edebiliyoruz. Hayvanlarınızın barınak ihtiyaçlarından doğan maliyetleri minimize ederek gerekirse taşıyıp başka alanda inşa edebileceğiniz hayvan çadırları geliştiriyoruz. Bütçe dostu, güvenli ve kaliteli çözümler sunuyoruz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü