Bingöl Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Restoran ve kafelerin yazlık alanları ile kır evlerinin çardak ve havuz başı alanlarının dekorasyonu için ideal bir çözüm . Sürgülü tenteli bir pergola hafif ve hareketlidir. Her türlü cepheye monte edilebilir.

Kumaş ve renk seçiminin zenginliği nedeniyle – bu tür pergola hemen hemen her tasarıma sığabilir. Pergolanın otomatik kayar çatısı özel yan korkuluklarda hareket eden bir tentedir. Katlandığında düzgün raketlerle birleştirilir; açıldığında sert bir çatıdır. Yerleşik giderler, suyu etkili bir şekilde tahliye ederek yağmurun gölgelik altına girmesini önler.

Geri çekilebilir tente , aydınlatma seviyesini ayarlamanıza izin verir. Ayrıca sıcak güneşten ve şiddetli yağmurdan %100 koruma sağlar. PVC kumaş, ultraviyole ışınlarının etkisini nötralize eder ve tente altındaki sıcaklığı 7-10 derece azaltır. Tente malzemesi %100 su geçirmez ve alev geciktiricidir.

Kaplamanın rengi ayrı ayrı seçilir. Tüm bağlantı elemanları paslanmaz çelikten yapılmıştır. Sistemler, 117 km/saate kadar rüzgar yüklerine dayanabilir. ve çok çeşitli ek seçeneklere sahiptir.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü