Bingöl Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Restoran ve kafelerin yazlık alanları ile kır evlerinin çardak ve havuz başı alanlarının dekorasyonu için ideal bir çözüm . Sürgülü tenteli bir pergola hafif ve hareketlidir. Her türlü cepheye monte edilebilir.

Kumaş ve renk seçiminin zenginliği nedeniyle – bu tür pergola hemen hemen her tasarıma sığabilir. Pergolanın otomatik kayar çatısı özel yan korkuluklarda hareket eden bir tentedir. Katlandığında düzgün raketlerle birleştirilir; açıldığında sert bir çatıdır. Yerleşik giderler, suyu etkili bir şekilde tahliye ederek yağmurun gölgelik altına girmesini önler.

Geri çekilebilir tente , aydınlatma seviyesini ayarlamanıza izin verir. Ayrıca sıcak güneşten ve şiddetli yağmurdan %100 koruma sağlar. PVC kumaş, ultraviyole ışınlarının etkisini nötralize eder ve tente altındaki sıcaklığı 7-10 derece azaltır. Tente malzemesi %100 su geçirmez ve alev geciktiricidir.

Kaplamanın rengi ayrı ayrı seçilir. Tüm bağlantı elemanları paslanmaz çelikten yapılmıştır. Sistemler, 117 km/saate kadar rüzgar yüklerine dayanabilir. ve çok çeşitli ek seçeneklere sahiptir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed