kış bahçeleri daha popüler hale geliyor. Kış bahçesini serayla karıştırmayın!

Sera, bitki yetiştirmek için kullanılan evden ayrı bir yapıdır. Bir apartman dairesinde, panoramik pencerelerin veya balkonun Fransız camlarının montajı da bir kış bahçesi değildir.

Evin, duvarları (tümü veya kısmen) ve bazı durumlarda çatısı camlı olan yağış ve rüzgardan korunan ısıtmalı kısmı bir kış bahçesidir. Kiev’de kış bahçeleri ev sahipleri veya konak sahipleri tarafından yapılır.

Mülk üzerinde kış bahçeleri düzenlenmiştir, ancak istenirse, örneğin çatıya erişimi olan en üst katta yaşıyorsanız dairede küçük bir kış bahçesi oluşturmak mümkündür. Modern kış bahçeleri farklı uzantı konfigürasyonlarına sahiptir
Tek eğimli veya iki eğimli çatılı düz;
Tek eğimli çatılı köşe;
Cumbalı pencereli düz veya açısal;
İç köşeye uzatma.
Mimari açıdan kış bahçesi, yüksek kaliteli doğal aydınlatma ve uygun sıcaklık rejimi de dahil olmak üzere bitkiler için en uygun koşulların yaratıldığı bir odadır. Kış bahçesinde bitki örtüsüyle ilgilenebilir, çevredeki güzelliğin tadını çıkarabilir, boş zamanlarını değerlendirebilir, herhangi bir iş yapabilir veya dinlenebilirsiniz.

 

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed