Bingöl Hayvan Çadırı, Çadır Ahır Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Bingöl Hayvan Çadırı

Bingöl ilimizin en temel geçim kaynaklarından birisi hayvancılıktır. Asırlardır bölge ekonomimizin ana kaynaklarından birisini oluşturan hayvancılığın bugün çok daha modern yöntemlerle, modern alanlarda yapılması verimi arttırır. Hayvan çadırları bu alanda yaygın olarak kullanılmakta, hayvanlarınızın yazın nem ve sıcaktan; kışın rüzgâr ve soğuktan korunması sağlanmaktadır. Dört mevsim iklim koşullarından etkilenmeden barınabilmeleri gerçekleştirilmektedir.

Modern Bingöl Hayvan Çadırı Modelleri

Hayvan çadırları hayvanların türüne, kullanım amacına, arazi şartlarına göre tasarlanabilir. Bingöl hayvan çadırı imalatımızda bütün bunları göz önünde bulunduruyor, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Birinci sınıf malzemelerden, hijyenik, bakteri, alerji oluşturmayan hayvan çadırları yapıyoruz. Hayvanlarınız için en uygun yaşam ortamlarını ortaya çıkarıyoruz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed