Bingöl Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Giyotin sistemleri, açık alanların camlanması için idealdir. Bunlar, pencere kanatlarının dikey yönde – yukarı ve aşağı hareket ettiği çerçevesiz yapılardır. Aşağıya indiklerinde sağlam bir cam duvar oluşturuyorlar ve yukarı çıktıklarında aşağıda statik cam korkuluk, yukarıda açık alan var. Panjurları kontrol etmek için, otomatikleştirilmelerini sağlayan bir elektrikli tahrik kullanılır.

Giyotin çerçevesiz cam sistemleri restoran ve kafelerde teras, çardak, veranda, yazlık alanlar için uygundur. filmlere ve standart camlara harika bir alternatiftir.

Giyotin sistemlerinin başlıca avantajları:

Giyotin sistemleri
Değişkenlik – Farklı camlar ve çift camlı pencereler için farklı sayıda kanatlı bir tasarım seçebilirsiniz.

Basit kullanım – kullanıcı, uzaktan kumanda kullanarak açılma derecesini ayarlar. 5 kanallı uzaktan kumanda, her bir kanadı ayrı ayrı kontrol etmeyi mümkün kılar – örneğin, 1 veya 2’yi açın ve gerisini kapalı bırakın. Bu, hava değişikliklerine hızlı bir şekilde yanıt vermenizi sağlar.

Yerden Tasarruf – İçeriye açılan geleneksel pencerelerin aksine giyotin sistem panelleri açıldığında yukarı kalkar. Odada yer kaplamazlar, bu da alanının kullanımını en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır.

Konfor – sistem kapalıyken konukları rüzgar, cereyan, toz ve sokaktan gelen gürültüden güvenilir bir şekilde korur. Panellerin yüksekliğini değiştirerek, mikro iklimi ve odadaki havalandırma seviyesini kolayca kontrol edebilirsiniz.

Enerji verimliliği – giyotin cam, yaz terasının veya terasın kullanım sezonunu uzatmanın yanı sıra odanın ısıtma maliyetini düşürmeye yardımcı olacaktır. Darbe direnci – bu sistemlerde kırılması oldukça zor olan temperli cam takılıdır. Bu, binayı hırsızlığa karşı korur.

Giyotin sistemi nasıl seçilir?

Bu tip çerçevesiz cam sipariş etmeden önce odayı ölçmeniz gerekir. Ayrıca vana sayısına ve açılma tipine de karar vermelisiniz. Giyotin pencerelerde aşağıdan her zaman korkuluk olan statik bir kanat vardır. Ve yukarıdan, 1 veya 2 kapının hareketli olduğu bir tasarım seçebilirsiniz. Hangi tasarımın size uygun olduğuna karar vermek de önemlidir: darbeye dayanıklı cam altı veya çift camlı pencere altı.

Seçim konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Uzmanlarımız her zaman sorularınızı yanıtlamaya hazırdır. Bizden farklı serilerde giyotin sistemleri sipariş edebilirsiniz:

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed