Yaklaşık iki metre yükseklikte kendi arabanızda mı uyuyorsunuz? İlk başta biraz garip gelen şey bu yaz trend olabilir. Bu şekilde, her zaman son derece esnek ve bağımsız kalırsınız. Çatı çadırları, ayakta duran çadırlara bir alternatiftir ve artık birçok çeşidi mevcuttur. Bir pikapta, Caddy veya Amarok’ta – her araba için farklı tasarımlarda çatı çadırları var. Çatıda bulunan çadır yapısı sayesinde kalan bagajınızı bagaja koyabilirsiniz.

Peki, normal ayakta duran bir çadıra kıyasla çatı çadırının avantajları tam olarak nedir? Genellikle uyumak için biraz daha az alan sağlamasının yanı sıra, bir çatı çadırı daha uzak bölgelerdeki açık hava turları için idealdir. Ayrıca böceklerden veya vahşi hayvanlardan korunurlar ve bagajda daha fazla yer kaplarlar. Ayrıca zamandan da tasarruf edersiniz: Klasik ayakta duran bir çadırın kurulması veya indirilmesi genellikle çok daha karmaşıktır, bu nedenle bu tür çadır kamp alanları veya daha uzun süreler için daha uygundur. Bir sonraki kamp gezinizde geceyi rahat geçirebilmeniz ve çadırınızı kurmakla fazla vakit kaybetmemeniz için çatı çadırı seçerken aşağıdaki kriterleri göz önünde bulundurmalısınız.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.

isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü