Kış Bahçeleri, yaşam alanınızı genişletmenize ve çevre ile bağlantı kurmanıza olanak tanır. Hafif alüminyum konstrüksiyon, camlı çatı ve duvarlar, dış hava etkilerinden tam koruma sağlarken, aynı zamanda dış mekan ve çevre konusunda eksiksiz bir deneyim sağlar. Hareketli ve kayar duvarlar, kış bahçesinin her mevsim kullanılabilmesi için alanı tamamen açmanıza olanak sağlayacaktır.

Kış bahçesinin çatısı kalıcı camlıdır ve açılamaz. Duvar yüzeyleri müşterinin isteğine göre oluşturulabilir ve sabit, sürgülü veya menteşeli olabilir. İşleme basit ve güvenlidir.

Kış bahçeleri size ekonomik bir yaşam alanı uzantısı sağlayabilir. Bahçelerimiz barınmanın yanı sıra yemek ve otel sektöründe de yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunlar, özellikle gün ışığına ihtiyaç duyan iş binaları için de mükemmel çözümlerdir.

Kış bahçeleri bağımsız veya binaya bağlı olabilir. Konstrüksiyon, müşterinin isteğine göre renklerde yapılabilen yüksek kaliteli alüminyumdan yapılmıştır. Optimize edilmiş destekler sayesinde kış bahçesinin görünümü zarif ve zariftir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed