Yapısal sistemin camla kombinasyonu, kış bahçesi içindeki sıcaklık koşullarını belirler . Müşterilerimiz için ısı yalıtımlı çift camlı, üçlü camlı, emniyet camlı ve çeşitli özel cam çeşitleri sunuyoruz . Kış bahçesi camı için temel gereksinimler, ışık geçirgenliği ve iyi yalıtım özellikleridir.

Sabit ve sürgülü cam yan duvarlar sunuyoruz. Çatı için, tüm binanın modern ve zarif görünmesi için yeterli kalınlıkta dayanıklı polikarbonat seçiyoruz.

Ayrıca kış bahçeniz için yaz aylarında maksimum temiz hava alabilmek için mümkün olduğunca açık bıraktığınız sürgülü bir çatı da tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda sıcak günlerde gölge istiyorsanız, kış bahçesini uygun gölgeleme ile desteklemek sorun değil.

Kış bahçesinin fiyatı, boyutlara ve seçilen türe bağlıdır. Yatırım iki bölüme ayrılabilir. İlk olarak, daha sonra çevre duvarları ile desteklenebilecek bir alüminyum pergola inşa edilecektir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed