Bilecik Hayvan Çadırı, Çadır Ahır Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Bilecik Hayvan Çadırı

Bilecik’in asırlardır en temel geçim kaynaklarından birisi hayvancılıktır. Küçükbaş, büyükbaş ve kanatlı hayvan türleri özellikle kırsal kesimde beslenmekte, kurbanlık ve besi hayvancılığı olarak taşınmaktadır. Hayvancılık yapanlar için en temel gereksinim barınak olup hayvan barınağının kaliteli, güvenli, sağlıklı ve steril olması gerekir. Hayvan çadırları bütün bunları bir arada sunduğu için son yılların en çok tercih edilen hayvan barınağı türüdür.

Kaliteli Bilecik Hayvan Çadırı Çeşitleri

Bilecik hayvan çadırı imalatı alanında uzun yıllardır hizmet veren firmamız, hayvanlarınızın dört mevsim rahat edebileceği alanlar inşa etmektedir. Hayvan sayınıza göre istediğiniz ölçülerde ve tasarımlarda imalatlar yapılmakta, kaliteli malzeme kullanıldığı için uzun ömürlü çözümler üretilmektedir.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü