Bilecik Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Otellerde, evlerde, mağazalarda, restoranlarda, kış bahçelerinde, teraslarda vb. Giyotin Camı bazı yerlerde kullanabilirsiniz. Diğer sistemlere göre daha kullanışlıdır. Tek bir tıklama ile kapalı bir alanı açık alana dönüştürmek için tasarlanmıştır. Sistem aşağı yukarı hareket ederek açılır ve kapanır. 3 kanat izolasyonlu ve tek cam seçenekleri vardır. Bir kanat sabit, diğer ikisi hareket ediyor.

Giyotin cam sistemleri cam cephe sistemleri, katlanır sistemleri, katlanır cam, giyotin cam, cam balkonsistemleri, yarım veya tam açabilirsiniz. Kapalıyken su geçirmez ve hava geçirmez. Yalıtımlı cam ile mükemmel sonuçlar verir Modern ve zarif görünümü ile her ortama uyum sağlar Sistemin tüm alüminyum profil parçalarında kullanılan boya parmak izi bırakmayan (parmak izi bırakmayan), leke tutmaz boyadır. Dikey ve yatay profillerin kalınlıkları minimize edilmiş, sistemin şeffaflık seviyesi artırılmış ve maksimum panoramik görüntü sağlanmıştır. Sakin ve rahat bir hareketi garanti eder Panellerin kenarlarına monte edilen tekerlekler, raylar üzerindeki tekerlek kanallarında hareket ederek sistemin dengeli bir şekilde hareket etmesini sağlar.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü