Bilecik Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Güneş bütün gün tek bir yerde kalmıyor, neden gölgeniz olsun? Elit Plus Şemsiye, dönen ve eğilen konsol şemsiyesidir. Misafirlerinizin keyfini çıkarabileceği çarpıcı bir alan yaratın.

Elit Plus Şemsiyesinin öne çıkan özelliği, yalnızca 360 derece dönebilmesi değil, aynı zamanda neredeyse dikey olarak eğilebilmesidir. Bu eylemlerin her ikisi de, zahmetsiz gölgeleme sağlayan basit bir kol ve eğim ayar pimi ile kolayca başlatılabilir. Mükemmel alanı yaratmak için çok zaman ve enerji harcadınız. İster havuzda ister hamakta olsun, alanın keyfini çıkarmak için daha fazla zamanınız olması için ürünlerinizin kullanımının kolay olduğundan emin olun.

Dış mekan şemsiyelerimizin konsol tasarımı, alanınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Direğin mekanınızın dışına doğru olması sohbet kanallarını açar , net görüş hatları oluşturur ve güneş şemsiyesinin dönmesini sağlar.

Doğal ton seçeneklerimizle şemsiyenizi çevrenize harmanlayın. Her zaman popüler olan Yumurta Kabuğu Beyazı, Kara Dul ve Kaya Grisi renkleri, mevcut estetiği aşmadan dış mekan alanlarını zenginleştiren harika doğal tonlardır. Sizi gün boyu korumak için zararlı UV ışınlarını engelleyen kanopilerimizde kaliteli kumaş kullanıyoruz.

Elit Plus Şemsiye, gün boyu kullanımda olan akıllı yemek alanları için öne çıkan bir veranda şemsiyesidir. Uzun süre dayanacak ve performans gösterecek şekilde üretilmiş bir Elit Plus Konsol Şemsiye ile alanınızın potansiyelini ortaya çıkarın.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü