Doğal aydınlatmaya sahip ısıtmalı camlı bir odadır. Bugün sadece özel bir ev, ofis alanı, otel veya restoranın modaya uygun bir dekorasyonu değil, aynı zamanda pratik kullanım için şık bir ek alan.

Evdeki kış bahçesi, son derece geniş bir amaç ile karakterizedir.

Bir cam uzantısı odanın alanını arttırır ve sadece yeşil bir seranın değil, aynı zamanda rahat bir yemek odası, ofis, dinlenme odası veya yüzme havuzu için ek bir oda rolünü oynayabilir. Cam antre, kapı açıldığında sokaktan gelen soğuk havanın ve tozun girmesine karşı koruma sağlar.

Bir kış bahçesi düzenlerken, şemasına kesinlikle karar vermelisiniz. Cam uzantıların formları müşterinin ve mimarın zevkine bağlıdır. Bunlar, binanın bir tarafına veya köşesine yerleştirilmiş basit dörtgen, çokgen ve hatta dairesel konfigürasyonlar olabilir. Modern cam yapılar, sahibinin yaratıcı fikirlerinin gerçekleştirilmesi için pratik olarak sınırsız fırsatlar sunar. Ve tasarım büromuz size her şeyi teknik açıdan nasıl doğru bir şekilde tasarlayacağınızı söyleyecektir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed