Çatı çadırları popülerdir – sadece arazi gezginleri arasında değil – ve çok modadır. Neden aslında?

Geceyi temiz havada baş döndürücü yüksekliklerde geçirebilmek elbette harika. Ve tüm bunlar, zemin çadırı için yere çivi çakmak zorunda kalmadan. Uyuma yeri de yerdeki herhangi bir hayvandan uzaktır. Unutmayın: Sabahları çatı çadırını açarken harika manzara. Ve muhtemelen birçok başka sebep var.

Temelde taban plakası, çadır kumaşı ve direklerden oluşan katlanır çatı çadırları, klasik bir çadıra çok yakın. Bu nedenle, sakinlerine belirli bir havadarlık ile birlikte tipik çadır hissi verirler. Sert kabuklu çatı çadırları kapalı bir alan hissi verir.

Brandalara baktığımızda tek çatılı ve çift çatılı çadırları ayırt edebiliriz. Sinek adı verilen ikinci çatı, hava koşullarına karşı ek koruma sağlar ve elbette diğer taraftaki havalandırmayı bir şekilde engeller. Seçim, uygulama alanına bağlıdır. Katlanır bir çadırı paketlemek biraz daha karmaşıktır. Kumaş paneller, çadır örtüsü üzerlerine gelmeden önce iyice katlanmalıdır. Bu, genellikle arazi araçlarında görülen yüksek araçlar için biraz zor olabilir.

Ek olarak, katlanır çatı çadırı, kurulduğunda genellikle aracın önünde, arkasında veya yanında yer gerektirir, ancak – katlandığında – araç tavanında daha az yer kaplar.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…

Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed