Batman Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Pergola, katlanır çatılı bir gölgelik olan bir yapıdır . İki veya daha fazla sütuna dayanır. Çatı, PVC tente veya döner çıtalar şeklinde yapılabilir.

Bir pergola yardımıyla, hacimli sermaye yapılarının inşası olmadan açık bir yaz alanında gölge oluşturmak kolaydır. Yağmur ve rüzgardan korur. Güneşin sıcak ışınlarının keyfini tekrar çıkarmak istiyorsanız, gölgeliği hareket ettirmeniz yeterli. Yapıyı ayrıca camla donatırsanız, oluşturulan alanı tüm yıl boyunca kullanabilirsiniz. Örneğin, serin bir sonbahar gününde gün batımının tadını çıkarın veya arkadaşlarınızla bir Yılbaşı barbekü partisi yapın.

Çok yönlülüğü sayesinde, pergolalar yaygın olarak kullanılmaktadır. Kır evlerini donatıyorlar, çardaklar, teraslar, teraslar veya havuz alanları yaratıyorlar. Kafeler ve restoranlar, rahat yaz verandalarını pergolaların yardımıyla donatıyor. Sürgülü cam ile tamamlayarak tüm yıl boyunca kullanabilirsiniz.

Tasarım, LED – arka ışık – sıcak veya soğuk ışıma ile donatılabileceği gibi, otomatik bir motorla ve bir uzaktan kumanda veya akıllı telefon kullanılarak kontrol edilen personel sayısıyla da donatılabilir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed