Batman Hayvan Çadırı, Çadır Ahır Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Batman Hayvan Çadırı

Hayvancılık Batman yöremiz için önemli geçim kaynaklarından birisidir. Özellikle kırsal kesimde hayvancılık yapanların yaz aylarında sıcaktan ve nemden; kış aylarında soğuktan ve rüzgârdan hayvanlarını korumaları gerekir. Bunun için hayvan çadırları en iyi barınak çeşitleridir. Büyükbaş, küçükbaş ve tavuklar için geliştirilen hayvan çadırları hayvan sayısına ve arazi şartlarına göre düzenlenebilir.

Özel Tasarım Batman Hayvan Çadırı Modelleri

Firma olarak uzun yıllardır Batman hayvan çadırı imalatı yapıyoruz. Ürünlerimizde daima önceliği müşteri memnuniyetine veriyor, birinci sınıf malzemelerden özel tasarım ürünler geliştiriyoruz. Tamamen çevreci ve doğaya saygılı üretimler yapıyor, sağlıklı, hijyenik ve bakteri üretmez, alerji yapmak hayvan çadırları ortaya çıkarıyoruz. Hayvanlarınızın hava şartlarından etkilenmemesini sağlıyoruz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü