Batman Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Tüm yıl boyunca kullanışlı hale getirecek modern ve ekonomik gölgelendirme sistemleri kurarak işletmenizin veranda alanından yararlanın. Profesyonel şemsiyeler, gölgeleme yelkenleri ve zarif dayanıklı gölgeleme bezleri gibi çok çeşitli kaliteli ürünler arasından çok uygun fiyatlarla seçim yapın!

şemsiyenin özü! Bu yapının büyük başarısı, dayanıklılıkla birleşen sadeliktir. 4 metreye kadar olan ebatlarda iple çalışan ve rüzgara karşı büyük direnç gösteren ağır tip bir şemsiyedir. Φ48mm kolonlu alüminyum çerçeve 30Χ15mm alüminyum profilden 8 parmaklığa sahiptir, tamamı özel takviye astarlı.

Şemsiyenin takviyeleri, ışınları kucaklayan ve hava basıncından koruyan 40x20mm alüminyum profillerden yapılmıştır. Bir dizi 8 karşı kiriş, bu ağır hizmet tipi yapıyı tamamlar ve ona mutlak güç verir. Plastik konektörler, paslanmaz çelik kasnaklar ve paslanmaz çelik ateşler, hareketli veya sabit tabanlar son finişi verir.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü