Batman Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Tüm yıl boyunca kullanışlı hale getirecek modern ve ekonomik gölgelendirme sistemleri kurarak işletmenizin veranda alanından yararlanın. Profesyonel şemsiyeler, gölgeleme yelkenleri ve zarif dayanıklı gölgeleme bezleri gibi çok çeşitli kaliteli ürünler arasından çok uygun fiyatlarla seçim yapın!

şemsiyenin özü! Bu yapının büyük başarısı, dayanıklılıkla birleşen sadeliktir. 4 metreye kadar olan ebatlarda iple çalışan ve rüzgara karşı büyük direnç gösteren ağır tip bir şemsiyedir. Φ48mm kolonlu alüminyum çerçeve 30Χ15mm alüminyum profilden 8 parmaklığa sahiptir, tamamı özel takviye astarlı.

Şemsiyenin takviyeleri, ışınları kucaklayan ve hava basıncından koruyan 40x20mm alüminyum profillerden yapılmıştır. Bir dizi 8 karşı kiriş, bu ağır hizmet tipi yapıyı tamamlar ve ona mutlak güç verir. Plastik konektörler, paslanmaz çelik kasnaklar ve paslanmaz çelik ateşler, hareketli veya sabit tabanlar son finişi verir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed