Bartın Tente, İmalatçı Firma, Montajı, Modelleri – Fiyatları

Elitplus Ticari ve Ev ortamları için geri çekilebilir Tentelerin yanı sıra daha geniş çerçeve destekli geri çekilebilir Pergola sistemlerini ölçmek için yapılmış geniş bir ürün yelpazesi sunar. Tüm açılır kapanır tentelerimiz milimetrik ölçülerde yapılır.

Bu kumaş tenteler, çok çeşitli LED aydınlatma seçenekleri, güneş koruması ve mahremiyet için ayarlanabilir açılır saçaklar, kumaş seçeneği ve kişiye uygun birçok farklı kontrol ve güvenlik cihazı seçeneği ile tasarım, teknoloji ve yenilikteki en son gelişmelerdir. Gereksinimler.

Geniş örtü ihtiyacı olan ve daha rüzgarlı koşullara maruz kalan dış mekanlar için Pergola tente sistemleri daha uygundur. Rüzgar derecesi daha yüksektir ve yan izleme ve ön çubuk profili, tümü kumaş örtüsünü mümkün olduğunca sıkı tutmak için çalışırken kumaş daha fazla gerilim altındadır. Sistem önden desteklendiğinden kaset üzerinde çok daha az baskı ile yağmur suyu tahliye açısı da daha azdır. Destek direklerinden biri veya her ikisi, ön kısmın şiddetli yağmurda veya düşük güneşte indirilmesini sağlamak için ayarlanabilir yükseklikle de belirtilebilir. Tüm bunlar, bel yüksekliğindeki birkaç tur ayrılabilir sarma kolu mekanizmasıyla yapılır.

Çarpıcı tente yelpazemiz, herhangi bir açık alana harika bir katkı olacaktır. Türkiye’nin en büyük üreticilerinden sayısız seçenek, stil ve kumaş ile.

Tüm tentelerimiz ölçüye göre yapılır ve bazıları bir sarma kolu ile manuel olarak çalıştırılabilirken, çoğu bir elektrik motoru ve uzaktan kumanda ile tam otomatiktir.

Tüm tentelerimiz en son teknoloji ve en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

Geri Çekilebilir Tente, güneş gölgeleme için çok yönlülükte son noktayı sunar ve dış mekan alanını kaplar

Pencere panjurları görüşünüzü engeller, bir tente genişletilebilir ve yine de geniş bir açık alan için koruma sağlarken mükemmel manzaralar sağlar.

Verandada akşam yemeği misafiri mi var? O hafif çiseleyen yağmurun akşamı mahvetmesine izin verme. Güneş yanığı olmadan güzel bir yaz gününün tadını çıkarmak ister misiniz?

Çözüm, geri çekilebilir bir tentedir.

Geri çekilebilir bir kumaş tente, ev sahiplerinin ve misafirlerinin, kalıcı bir yapı inşa etmeden güvenli ve rahat bir şekilde verandalarının keyfini çıkarmasını sağlar ve olmadığında tüm sistem, kumaşı koruyan ve ayrıca aydınlatma entegrasyonu için bir kaset sağlayan bir alüminyum muhafaza içine düzgün bir şekilde paketlenir. ve isteğe bağlı ısıtma elemanları.

Özellikler

Tente sistemlerimiz, İngiltere pazarında geleneksel olarak bulunan standart kumaş ve açık çerçevelerden daha fazlasıdır. Tentelerin çoğu, köklü lider markalar tarafından Almanya’da üretilmektedir.

Ek seçeneklerimiz, tentelerimizi yalnızca en iyi kaliteyi değil, aynı zamanda paranızın karşılığını en iyi şekilde verir.

Sunduğumuz muhteşem tentelerden herhangi biri, eviniz için uzun yıllar hizmet verecek sağlam bir yatırımdır. En son malzeme ve yapı teknolojisini satın aldığınızı ve dahili olarak yalnızca en yüksek kaliteli bileşenlerin kullanıldığını bilerek rahatlayabilirsiniz.

Veranda tenteniz evinizin bir parçası olacak ve daha sessiz dinlenme anları veya büyük arkadaş veya aile toplantıları için dış mekan alanınızı iyileştirmeye hizmet edecek. Tentelerin çoğunda bulunan çeşitli seçenekler, ekstra koruma ve rahatlık sağlar, ‘açılır ön saçak’ gibi öğeler veya bir taraftan rahatsız edici hava akımlarını önlemek için yan camlar açılır. Çoğu elektrikli açılır kapanır tente için, rüzgar hızı çok yüksek ve tehlikeli hale geldiğinde tentenin tamamen geri çekildiğinden emin olmak için bir rüzgar sensörüne sahip olacaksınız.

Sattığımız ısmarlama tentelerin çoğu, normal kendin yap kurulumu için uygun değildir, ancak minimum braket ile kurulumu çok daha basit olan çeşitli standart tente seçeneklerimiz vardır. Kaba bir boyuta ve kullanım amacına karar verdikten sonra, bizi aramak ve en iyi seçenekler hakkında tavsiye almak en iyisidir. Profesyonel danışmanlık ve uzun yıllara dayanan deneyim, bütçenize bağlı olarak alternatiflerle her zaman en iyi seçeneği sunmaya çalışmamızı sağlar.

Mafsallı Tente

Kafe, pastane ve lokantaların kapılarının önüne koydukları masalarda oturacak kişileri güneşten ve yağmurdan koruma amaçlı olarak tasarlanmış şık görünümlü tente çeşitleri arasında yer almaktadır. Dış görünümüne önem veren marketler tarafından da bu tenteler daha çok kullanılmaya başlanmıştır.

Çift Açılır Tente

Büyük işletmeler tarafından açık alanlarında ki etkinliklerin güneşin ve yağmurun etkisinden korunması amacı ile tasarlanmıştır. Tentenin koruyacağı alanın dört bir tarafına ayaklar dikilir ve tente bunların üzerine iki parça olarak gerilir. Tam ortadan açılacak şekilde tasarlanmıştır ve gerektiğinde sadece bir tarafı açılabilmektedir. Otellerin, havuz başlarında bahçe restoranlarında, kır düğünlerinin yapıldığı işletmelerde ve kafelerde kullanıldığı görülmektedir.

Körüklü Tente

Bu tente çeşidi ilk olarak tasarlanan ve artık modası geçtiği düşünülen bir tente çeşidi olmaktadır. Buna rağmen uygun fiyatlı olması ile hala marketler ve dükkanının önüne gölgelik oluşturmak isteyen küçük esnaf tarafından kullanılmaktadır. Nostaljik bir görüntü oluşturmak isteyen işletme sahiplerinin de tercihi olmakta istenen her renkte de üretilmektedir. Bir kolun çevrilmesi ile ihtiyaç duyulduğunda açılmakta yine aynı kolun çevrilmesi ile de gece olduğunda kapatılmaktadır.

Kasetli Tente

Kasetli tente tasarımları yağmur, rüzgar, don ve kardan en yüksek düzeyde koruma sunar. Elektrikli tente, konfor için tercih edilen bir seçimdir. Şık kaset tasarımı evinize uyum sağlar. Uzaktan kumanda ile yerinizden kalkmadan tentenizi kontrol edebilirsiniz. Güneş ve / veya rüzgâr sensörleri ekleyerek tentenizin siz olmasanız dahi gölgelendirme yapmasını veya sisteminizi korumasını sağlamak elinizde.

Sabit & Dekoratif Tente

Dekoratif Tente sistemleri, camların veya cephelerin ölçü ve şekillerine göre özel olarak imal edilir. Özellikle ev girişlerinin saçak kısımlarının kapatılmasında çokça rastlanan bir modeldir. Görüntüsü bulunduğu yere artı bir güzellik katmaktadır.

Wintend Tente

Wintent pencere tentesi, uygulama alanı geniştir. Wintent pencerelerde yada mağaza vitrinleri ve balkonlarda da tercih edilmektedir. Sistem motorlu ve manuel olarak kullanılabiliyor. Pencere tentesi güneş kırıcılığın da haricinde mekanınıza estetik bir görüntü katıyor. Alüminyum bölümler istenilen RAL rengine boyanabilir ve kumaş seçenekleriyle üretilebilmektedir.

Tente Modelleri 

Tente modelleri içerisinde en çok kullanılmakta olan ürünler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Mafsallı Tente: Genel olarak işletmelerin dış alanlarında kullanılmakta olan ürünlerdir. Aynı zamanda balkonlar için de farklı boyutlarda rahatlıkla tercih edilebilmektedir. 
  • Kasetli Tente: Farklı hava koşullarına uygun olma özelliği ile bilinmektedir. Sert rüzgarlarda ya da yağışlarda bile oldukça dayanıklı olması sayesinde kullanılabilmektedir.
  • Çift Açılır Tente: Kafe ve restoranların açık alanlarında tercih edilmekte olup iki tarafının da açılıp kapanma özelliği bulunmaktadır. Bu sayede daha geniş alanlarda da rahatlıkla tercih edilebilmektedir. 

Tente modelleri içerisinden seçim yapılırken öncelikli olarak ihtiyacın doğru bir biçimde belirlenmesi gerkepektedir. Alanın genişliği ya da ne kadar sık kullanıldığına bağlı olarak tente seçimleri yapılabilmektedir. 

 

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Tente Tanıtım Videosu

Tente Referanslarımız

Tente Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed