Şişirilebilir dört ayaklı bir çadır, kapalı ticaret katları, fuarlar, açık hava etkinlikleri veya festivaller, PR promosyonları düzenlemek için artan hareketliliğe sahip bir çerçeve yapısıdır. Dilediğiniz renk ve ışık kombinasyonlarında çadır yapalım!

Belirli bir yapıya sahip kimyasal liflerden (naylon veya polyester) yapılan bu modern sentetik malzemenin bir özelliği, kumaşın suya dayanıklılığıdır. Benzer şekilde, bu kumaştan yapılan ürünler su itici özelliklere, yüksek mukavemete, elastikiyete, aşınmaya karşı dayanıklılığa, çoklu kıvrımlara ve belirli kimyasalların etkisine sahiptir. Bu tür ortamlara baskı için özel ekipmanları ve orijinal mürekkepler kullanılmaktadır, bu da yüksek renk ve ışık haslığına sahip görüntüler oluşturmaya olanak tanır.

 

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.

 

Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed