Kış bahçesindeki sıcaklığın nispeten sabit olması için iyi yalıtımlı camların seçilmesi tavsiye edilir. Çift camlı pencereler, kış bahçesi için en iyi malzeme olarak kabul edilir. Yatırım pahalıdır ancak sizi ısınmadan kurtaracağı için geri ödenebilir.

Bazıları cam yerine yenilikçi polikarbonat malzemesini kullanır. %88’e varan şeffaflıkta mevcuttur, hafiftir ve bükülebilirdir ancak düşük termal verimliliğe sahiptir. Kullanılan bir diğer malzeme ise ucuz olan ancak dokunmaya karşı şeffaflığını hızla kaybeden ve sadece iç bölmelerde kullanılan pleksiglastır. Kış bahçesi cereyanlara tahammül etmez, ancak düzenli havalandırma gereklidir, bu nedenle camlı kısmı uygun şekilde açmayı da düşünmelisiniz. Daha büyük kış bahçeleri için bir havalandırma sistemi düşünülebilir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed