Bartın Hayvan Çadırı, Çadır Ahır Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Bartın Hayvan Çadırı

Hayvancılıkla ilgilenen ve geçimini hayvancılık yaparak temin edenlerin en büyük gereksinimi hayvan barınağıdır. Hayvan barınakları büyükbaş, küçükbaş ve tavuk cinslerine göre değişir. Her birinin özellikleri ve boyutları farklı olduğu için hayvan barınaklarının da buna uygun olması gerekir. Çadırlar bu açıdan hem modern barınaklar inşa etmeye yardımcı olmakta hem de uygun maliyetli çözümler sunmaktadır.

Özel Ölçü Bartın Hayvan Çadırı

Çeşitli özelliklerde, izolasyonu ya da izolasyonsuz olarak yapılabilecek Bartın hayvan çadırı çeşitlerimizi kullanımınıza sunuyoruz. İstediğiniz ölçülerde ve farklı tasarımlarda çadırlar imal ediyoruz. Tamamen birinci sınıf malzemeler kullandığımız için uzun yıllar ürünlerimizi kullanabiliyor, dört mevsim hayvanlarınızı güvende tutabiliyorsunuz. Gerekirse taşıyabiliyorsunuz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü