Bartın Hayvan Çadırı, Çadır Ahır Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Bartın Hayvan Çadırı

Hayvancılıkla ilgilenen ve geçimini hayvancılık yaparak temin edenlerin en büyük gereksinimi hayvan barınağıdır. Hayvan barınakları büyükbaş, küçükbaş ve tavuk cinslerine göre değişir. Her birinin özellikleri ve boyutları farklı olduğu için hayvan barınaklarının da buna uygun olması gerekir. Çadırlar bu açıdan hem modern barınaklar inşa etmeye yardımcı olmakta hem de uygun maliyetli çözümler sunmaktadır.

Özel Ölçü Bartın Hayvan Çadırı

Çeşitli özelliklerde, izolasyonu ya da izolasyonsuz olarak yapılabilecek Bartın hayvan çadırı çeşitlerimizi kullanımınıza sunuyoruz. İstediğiniz ölçülerde ve farklı tasarımlarda çadırlar imal ediyoruz. Tamamen birinci sınıf malzemeler kullandığımız için uzun yıllar ürünlerimizi kullanabiliyor, dört mevsim hayvanlarınızı güvende tutabiliyorsunuz. Gerekirse taşıyabiliyorsunuz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed