Bartın Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Yaz mevsiminin zirvesinde, kırlarda dinlenirken, kendinizi güneşin zararlı kavurucu ışınlarından korumanız çok önemlidir. Ve genellikle açık alanlarda ısıdan korunmak için hiçbir cihaz bulunmadığı görülür. Bu durumda, büyük bir bahçe şemsiyesi vazgeçilmezdir: gölge oluşturarak serinlik verecektir.

Bir bahçe şemsiyesi için temel gereksinim dayanıklılıktır. Bu nedenle, çerçevesi plastikten yapılmış şemsiyeleri satın almamalısınız. En güvenilir metal tabanlar olacaktır. Ancak, böyle bir aksesuarın ağırlığı çok daha ağır olacaktır.

Yazlık için şemsiye seçerken kubbesinin boyutu da önemlidir. Minimum çap 1.8 m’dir, ancak tatilci sayısı 3-4 kişiye ulaşırsa, daha geniş kubbeli modellere dikkat etmelisiniz. Güneş şemsiyesi kullanım kolaylığı için eğiminin ayarlanabilir olması tercih edilir. Aksi takdirde, hareketli güneşten sonra şemsiyeyi sürekli döndürmek zorunda kalacaksınız.

bahçe şemsiyesi satın almak için ürün kataloğuna ve çevrimiçi mağazalara bakabilirsiniz. Teklifler arasında çok cazip fiyatlarla yazlık evler için çeşitli şemsiye modelleri bulacaksınız!

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed