Balıkesir Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Yaz aylarında herkes açık havayı tercih eder. Teras ve bahçe, güzel havalarda vakit geçirmek için her zaman gözde mekanlardır. Ancak doğrudan güneş ışığından korunmanız gerekir. Bu gölgelik pergola tarafından garanti edilmektedir . Güneşli bir günde, arkadaşlarınızla veya ailenizle gölgelik altında rahatça otururken rahat bir atmosfer yaratın.

Geleneksel şemsiyeler yağmurdan sınırlı koruma sağlar. Şimdi göstereceğimiz modeller ani yağmur veya rüzgardan etkilenmez. Prensip olarak, rüzgarlar tenteye zarar verebileceğinden, fırtınalar sırasında tente geri çekilmelidir. Aşağıdaki firmaların pergola tenteleri ile bunu yapmanıza gerek yoktur. Bu tür şemsiyeler güneşten, yağmurdan ve rüzgardan iyi korur.

Bu üreticiler sadece ürün sunmak değil, aynı zamanda müşterileri etkilemek istiyor. UV stabil boyalarla boyanmış modern kumaş setleri sunarlar. Akıllı ve patentli teknolojiler sayesinde pergola kanopiler kolayca organize edilebilir. Su geçirmez kumaş ve alüminyum parçalar yüksek düzeyde güvenlik sağlar. Şemsiyeler hala hava koşullarından korunmaktadır. Pergola tentelerin kalitesinden elbette memnun kalacaksınız. Hiç ilginizi çekti mi? 

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed