Balıkesir Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Herhangi bir sektörde işletmeler birbirleriyle rekabet eder. Müşteri miktarını en üstte tutmayı hedefleyen işletmeler, müşterilerine her zaman mümkün olan en iyi ortamı sağlamalıdır. Her mevsim daha fazla müşteri çekmeyi hedefliyorlar. Bunun için gerekli alanları oluşturmaları gerekiyor. Bunu yaparak müşterilerini rahat ettirebilirler ve bu çok önemli bir detaydır. Kafeler sürekli rekabette olan işletmeler arasında yer almaktadır. Bu nedenle tasarımlarında tüm detaylara dikkat etmek zorundadırlar. Kafenin her alanında tercih edilecek ürünler özenle seçilirken buna kafe şemsiyeleri de dahil .

Şemsiyeler, kafenin ileriye doğru sıçraması için sahip oldukları masa veya sandalyeler kadar önemlidir. Şemsiyeler, dış mekanları koruyarak müşterileri güneş ışığından, yağmurdan veya kardan korur. Böyle bir mekanizma için harcama yapmayan kafeler sadece yılın belirli zamanlarında müşteri çekebiliyor. Sadece kapalı alana sahip olan kafeler, kış aylarında istenilen müşteri sayısına ulaşabiliyorken, yaz aylarında daha az misafir ağırlayabiliyor. Bu nedenle işletmelerde cafe şemsiyesi modelleri kurulmalıdır. Böylece yılın herhangi bir zamanında birçok müşteri ağırlanabilmektedir.

Mevsim Koşullarına Karşı Dayanıklı Ürünler

Şemsiyeler müşterilerini dış etkenlerden korurken yapıları tüm bu olumsuz koşullara karşı dirençlidir. Yaz aylarında güneş ışınları dünyaya dik açıyla gelmeye başladığında,

çok daha rahatsız edici. Bu durumu önlemek için kafelerde kafe şemsiyeleri kullanılmaktadır. Bu şemsiyeler sürekli olarak güneş ışınlarını dik açıyla almakta ve tüm olumsuz etkilerini kendileri üzerinde göstermeye başlayabilirler. Güneş ışınları şemsiyelerde renk solmasına, zayıflamasına ve sonrasında yırtılmasına neden olabilir. Ancak üreticiler bunun farkında oldukları için uzun süreli araştırmaların sonuçlarına göre özel malzemeler kullanıyorlar. Bu malzemeler son derece dayanıklıdır ve şemsiyelerin renginin ilk günkü gibi kalmasını sağlar.

Kış aylarında cafe şemsiyesi modelleri kar ve yağmura maruz kalmaktadır. Sürekli ıslanan ve sonra tekrar kuruyan şemsiyeler koku alma riski altındadır. Büyük boy şemsiyeler koku oluşturabilir, tüm kokuyu kafenin içine yayabilir. Böylece müşteriler rahatsız olacaktır. Bu nedenle şemsiye modelleri koku yapmayan özel kumaşlar kullanılarak üretilmektedir..

Şemsiyelerde Markanın Önemi

Şemsiye almayı düşünen işletmelerin genel özelliklerine dikkat etmeleri oldukça önemlidir. Sadece bazı üreticilerin şemsiyeleri yaz aylarında koku yapmaz ve renk solmasına neden olmaz. Doğru olan araştırmaları buna göre yapmaktır. Ardından da ülkemizde uzun yıllar hizmet veren firmaları tercih etmek. Bu firmalarda cafe şemsiye fiyatları çok yüksek değil. Düşük kaliteli üreticiler ürünlerini daha uygun fiyatlarla satabilirler. Ancak bu ürünler müşteri kazanmak yerine kaybetmenize ve kafeye zarar vermenize neden olacaktır.

 

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü