Birinci katta kamp yapmak” ve yerden yüksekte uyuma hissi – çatı çadırlarının çekiciliği ve macera faktörü şüphesiz benzersizdir. Her şeyden önce, Kamp Alternatifi bir şeydir: pratik. Bazı ülkelerde yerde kamp yapmak mümkün değildir – örneğin etrafta tehlikeli hayvanlar olduğundan, yetkililer tarafından yasaklandığından veya zemin çok kayalık veya ıslak olduğundan. Çatı çadırlı bir araba, aynı zamanda daha ucuz olan rahat bir alternatiftir. Ayrıca harika: Çatı çadırındaki uyku bölmeleri sadece birkaç dakika içinde kurulabilir ve aynı hızla tekrar bir araya getirilebilir. Ve genellikle çatıdaki çadırda ek bagaj saklayabileceğiniz için, yatak çarşafları orada kalabilir ve arabada yer kaplamaz.

Kısacası: çatı çadırı, klasik bir çadırın neredeyse tüm avantajlarına sahiptir, daha konforludur ve mobil eve harika bir alternatiftir. Ve hepsinden iyisi: çatı çadırları esnektir ve teknelere, bahçeye veya ağaç ev olarak bile kurulabilir.

Evet yapabilirsin! Çatı çadırına yeni başlayanlar tarafından muhtemelen en sık sorulan soru şudur: “Arabam onu ​​alabilir mi?” Ve doğru, böyle bir çatı çadırı yaklaşık 70 kiloda hafif değildir – ve sonra birkaç kişi çatıya tırmanır. Ancak: Her araba çatı çadırları için uygundur. Ancak ihtiyacınız olan şey, önceden takılmış doğru kayışlardır. Portbagajı monte ettiyseniz ve çadırı yalnızca araç dururken kullanıyorsanız, gerçek tavan yükünün katlarını zarar vermeden güvenle aracınıza yükleyebilirsiniz. Sadece aracın izin verilen toplam ağırlığı aşılmamalıdır. Bu arada, çadırın montajı da çok kolay: Bir saat sonra gitmeye hazırsınız.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…

Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed