Aydın Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Restoran ve kafelerin teraslarını düzenlemek için pergolalar idealdir.

Tente veya lamel pergola, açık hava restoran terası için en iyi çözümdür. Bir restoran için bir pergola satın almanız gerekiyorsa ve seçimde hata yapmak istemiyorsanız, Elitplus ile iletişime geçin: inşaat kalitesini ve maliyetini büyük ölçüde etkileyen incelikleri anlamanıza yardımcı olacağız ve size uygun bir teklif sunacağız. seçenek.

Tasarım

Bir alüminyum pergola, açık hava restoran alanı için en uygun olanıdır. Alüminyum hafif olmasına rağmen çok güçlü ve dayanıklıdır. Alüminyum konstrüksiyon güvenilirlik, dayanıklılık ve rüzgar direnci ile ayırt edilir. Metal pergolanın modern tasarımı, herhangi bir mimari çözüme uyacaktır. Ayrıca yapının tüm bölümlerinin ihtiyacınız olan renge boyanabileceğini de belirtmekte fayda var (toz polimer kaplama kullanılmaktadır). Ve bir pergolanın en büyük avantajı, çatısının otomatik olarak kayması ve dönmesidir. Bu, koruyucu bir kayar kanopinin montajı için son derece önemlidir: ahşap ve plastik pergola sistemleri bu tür yüklere dayanamaz.

Pergola çeşitleri

Restoranlar için gerekli dış alan büyüklüğüne göre özel olarak üretilen iki tip alüminyum pergola vardır:
Açılır kapanır tenteli pergola;
Döner veya kayar çıtalı biyoklimatik pergola.

Ek fonksyonlar

Yüksek kaliteli otomatik pergola üreticisi, ürünlerine her zaman çok çeşitli ek seçenekler sunar. Böylece pergolalar, güneş-rüzgar sensörleri ile donatılmış LED aydınlatma ile desteklenebilir ve yan açıklıklar, cam veya dikey tenteler ile yağmur ve rüzgardan korunabilir. Ek seçenekler arasında IR ısıtıcılar ve tente için kanvasın markalanması (tuval üzerine logo baskısı, vb.) dahildir.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü