Aydın Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Bahçe Şemsiyesi, Plaj Şemsiyesi, Cafe Şemsiyesi, Balkon Şemsiyesi İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Kurumsal ve bireysel işletme dekorasyonlarına uyum sağlayan özgün şemsiye modelleri tercih edilerek mekanlarda farklı bir hava oluşturmak mümkündür. Farklı özellikler taşıyan dış mekan şemsiye modelleri sayesinde kafe ve restoranların dokusuna uygun tamamlayıcı seçeneklerden yararlanılır. Tercih edilen şemsiye modeline göre mekanların havasını değiştirmek ve daha ferah bir görünüm elde etmek oldukça kolaydır.

Yaz günlerinde gölge alanlar oluşturan dış mekan şemsiyeleri tercih edilirken, kış aylarında yağışlara karşı dayanıklı alternatiflerden yararlanılır. Malzeme ve kumaş kullanımı bakımından yüksek kaliteyi her zaman ön planda tutan firmamız, dilediğiniz imalatı gerçekleştirmektedir. Yenilikçi ve son teknolojiden yararlanılarak üretilen dış mekan bahçe şemsiyeleri modern dokunuşlarıyla işletme kullanımına hazırlanmaktadır. Restoran ve kafelerin kurumsallıklarına uygun olacak şekilde farklı modern tasarımların üretimleri yapılmaya devam edilmektedir. Ticari işletmelerin açık alanları için özel olarak tasarlanan modellerimizle istediğiniz ebat ve renk seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Renk veya işlev konusunda her beklentiye uygun şemsiye alternatiflerine firmamız üzerinden güvenilir şekilde erişebilirsiniz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Şemsiye Tanıtım Videosu

Şemsiye Referanslarımız

Şemsiye Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü