Bir araba çatı çadırının klasik bir yer çadırına kıyasla avantajı, her şeyden önce yerden bağımsız olmasıdır. Kamp yapmak istediğimiz yerde genellikle kayalık, kumlu, bataklık, engebeli, çamurlu zemin vardır – ancak araba sürmeyi ve düzleştirmeyi başardığımız yerde çatı çadırı kurabiliriz. Arabanızın çatısında yüksekte, nemli zeminden yalıtılırsınız, bu da onu daha sıcak yapar.

Bir çatı çadırı ile araba ile seyahat ediyorsanız, kamp alanında klasik bir çadırdan çok daha az alana ihtiyacınız olacaktır. Çatı çadırını hızlı bir şekilde kurabilirsiniz, modele bağlı olarak 30 saniye ile 5 dakika arasında sürer. Geceleme için tüm ekipmanı arabanın çatısında taşırsınız ve böylece arabada daha fazla boş alana sahip olursunuz. Ayrıca, geceleme için yeri hazırlamak için her seferinde her şeyi çıkarmak zorunda değilsiniz. Şilte, uyku tulumları, yatak takımları, yastıklar, battaniyeler – bunların hepsi sürüş sırasında çatıdaki çadırda kapatılabilir ve açıldıktan sonra arabanızın çatısında hazır bir yatak odanız olur.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.

 

Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü