Bagajlarını olabildiğince küçük ve hafif tutmak isteyenler için şişme çadırlar ideal bir arkadaştır. Eğimli, şişirilebilir çadırlarımız genellikle çok büyüktür, bu da normalde çok sayıda ağır direğin yanı sıra ayrıntılı montaj gerektirir. Neyse ki şişme modellerde durum böyle değil. Hafif ve kullanımı kolay, kısa sürede şişerler. Bu tip çadır, sağlamlığı ve rüzgara ve hava koşullarına karşı sağladığı koruma ile de etkileyicidir. Diğer tüm çadırlarda olduğu gibi şişme modellerde de hava şartlarına bağlı olarak kullanılan iç ve dış tente bulunur.

Büyük çadırlar , hantal ve ağır oldukları için kamp veya trekking için işlevsel değildir. Hafif, kullanımı kolay ve kısa sürede şişirilebilen şişme çadırlara yönelmek daha iyidir .her büyüklükteki gruplar için geniş bir şişme çadır yelpazesine sahibiz. Koleksiyonumuzda farklı markaları bir arada bulacaksınız:

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…

Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed