Artvin Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Devrim niteliğindeki dikey cam sistemi – yüksek işlevsellik, ergonomi ve inanılmaz estetik ile karakterizedir. Açıldığında, kaldır-sür pencereler, restoran alanını yaya bölgesinden ayıran bir cam korkuluk görevi görür. Kapatıldıklarında panoramik manzaralı şeffaf bir duvar oluştururlar. Rüzgar, yağmur ve soğuğa karşı mükemmel bir koruma sağlar, dikey kanatların temizliği kolaydır ve yüksek düzeyde darbe dayanımına sahiptir. Bu sistemin avantajı sınırsız görüş ve yerden tasarruf sağlamasıdır.

Yastıklama sistemi sağlaryumuşak ve sessiz kapanış. Tek elle kolayca çalıştırılır ve hem açık hem de kapalı konumda herhangi bir noktada güvenli bir şekilde sabitlenir. Giyotin pencerelerin üretiminde sadece yüksek kaliteli malzemeler kullanılır: ekstrüde alüminyum, paslanmaz çelik, temperli cam.

İsteğe bağlı olarak, uzaktan kumanda veya akıllı telefon sinyali ile çalışan bir motor kurmak mümkündür.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü