Artvin Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Açık hava eğlence şemsiyelerinden biri olan Roma şemsiyesi, en güçlü açık hava güneşliğidir. 360 derece döndürülebilir ve meydanlar, avlular, plajlar, parklar ve diğer eğlence yerleri için insanlara rahat güneşlenme alanı sağlamaya uygundur. Artık Gigi Amper değiliz; D, yüksek dış mekan mobilyalarının üretimi ve satışı, eksiksiz dış mekan alanı çözümleri sunar, bu konuda uzmanlaşmış profesyonellerdir.

1. Bahçe güneş şemsiyeleri, şekli benzersiz ve güzel, modaya uygun bir tasarıma sahip ve insanlara genel olarak rahat ve rahat bir his veren net ve zarif bir görünüm yapısına sahip. Polyester kumaşı su geçirmez, güneşe dayanıklı, solmayan ve UV ışınlarına dayanıklı dayanıklı şemsiye yüzeyi olarak kullanın.

2. Polyester kumaş, yüksek mukavemet, orta esneme ve iyi esneklik özelliklerine sahiptir. Aşınma direnci naylondan çok daha yüksektir. İyi su emme ve ışık direncine sahiptir ve uzun süre dışarıda tutulabilir.Yağmurdan korkmamakla kalmaz, rüzgar ve yağmurdan sığınabilir, aynı zamanda güçlü güneş ışığına dayanabilir ve gölgelemede daha iyi bir rol oynayabilir.

3. Polyester kumaşlar ayrıca ağartıcı maddeler, oksitleyiciler, vb. gibi çeşitli kimyasallara karşı direnç gösterebilen korozyon direnci özelliklerine de sahiptir; Alkali karışımlara karşı dayanıklıdır ve mikroplardan korkmaz ancak sıcak alkali ile bozunabilir. Böylece şemsiyenin yıkanması gerekiyorsa kolay ve kullanışlıdır.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed