Kampa giderken doğru ekipmana sahip olmak önemlidir. bulunan birçok çadır modeli arasında şişme çadırlar bir göz atmaya değer. Başlıca avantajları, basit ve hızlı kurulumlarında yatmaktadır. Aslında ihtiyacınız olan tek şey hava direklerini şişirmek için bir çadır pompası ve işiniz bitti. Şişirilebilir çadır, kötü hava ve rüzgar gibi çeşitli iklimsel tehlikelere karşı stabilite ve güvenliği birleştirir.

Bu yatak çözümünün avantajlarından tam olarak yararlanmak için seçim kriterlerinize uygun modeli seçin. Dikkate alınması gereken ilk faktör, 3 kişilik şişme çadır, 4 kişilik şişme çadır ve hatta 5 ila 8 kişilik çadırlar arasındaki hedef kapasitedir. Yatak sayısını belirledikten sonra artık 1 ile 4 arasında yatak odası sayısını seçin. Herkesin rahat etmesi ve sıkışık hissetmemesi için sağlam bir yüzey sunan bir model tercih edilmelidir. Örneğin, üç kişiyseniz 4 kişilik bir çadır en iyisidir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.

 

Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed