Bir çatı çadırı ile seyahat etmek, dünyanın en güzel yerlerinde her zaman yanınızda kendi yatağınızın olması gibidir.

Çatıdaki çadırları sever misin?

O zaman bizimle kesinlikle haklısın! Ekibimiz , üç Kaiserberge bölgesindeki en büyük çatı çadırı fuarı hakkında size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyacak ve onu arabanızın çatısına monte etmenize yardımcı olacaktır.

Çatı çadırları ile artık sınır yok, ister Alplerin engebeli yollarında, isterse deniz kenarındaki sahilde aracınızla olsun, her yerde her zaman iyi uyuyacaksınız!

Yükseklikleri nedeniyle SUV’lar çatı çadırları için çok uygundur. Genellikle makul bir çatı yüküne sahiptirler ve tenteleri kolayca kurmak için yeterli alan sunarlar. Minibüs aynı zamanda çatı çadırları söz konusu olduğunda da ideal bir araçtır. Tavan yükü, tavan boyutu ve araç yüksekliği fazlasıyla yeterli olduğundan sert kabuklu çadırlar bile kullanılabilir.

İstasyon vagonları ve sedanlar genellikle bir tente takmayı zorlaştırır. Küçük arabalarda , bazı çadırların ağırlığı 60 kilogram civarında olduğu için özellikle tavan yükü ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Aracın izin verilen tavan yükü, çatı çadırının ne kadar ağır olabileceğini belirler. Bu değere ek olarak, portbagajın maksimum yükü de dikkate alınmalıdır. Taşıyıcı ayaklar, tavan rayları, traversler veya sabit noktalar olsun – araba tavanına bir çatı çadırı monte etme seçenekleri çeşitlidir ve ağırlıkları farklılık gösterir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…

Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed