Kamp yapmayı seviyor ama çadır kurmayı sevmiyor musunuz? O zaman şişme bir çadır tam da ihtiyacınız olan şey! Elitplus hava çadırları, hızlı bir şekilde şişirilebilen yenilikçi bir hava tüpü yapısına sahiptir – bu nedenle tatil hissi hemen başlar! Bağlantı yok, güçlük yok, zaman kaybı yok. Bu mükemmel hava çadırları, şişirilebilir bir kamp çadırını kutudan çıkar çıkmaz her türlü maceraya hazır hale getiren iyi özelliklere sahiptir. Geniş Air aile çadırından çiftler için daha küçük şişme çadıra kadar seçim yapabileceğiniz birçok farklı boyut vardır ve kamp için bir hava çadırıyla zorlu atışlar geçmişte kaldı.

Şişirilebilir bir çadır, hava çadırı, hava çadırı veya şişme çadır isimleriyle de bilinir. Bir kamp havası çadırı, kamp tatillerinin keyfini çıkarmanın kolay, hızlı ve sorunsuz yoludur. Kamp dünyasında nispeten yeniler ve kamp alanlarını yıldırım hızıyla fethediyorlar. Bunun nedeni, bir kamp hava çadırının, geleneksel bir direk çadırından çok daha hızlı kurulmasıdır. Sadece birkaç saniye içinde şişirilebilir bir çadır kurulabilir – tatilinizin keyfini çıkarmanız için size daha fazla zaman tanır!

Elitplus’in yenilikçi hava çadırları, çelik veya fiberglas direkler yerine şişirilebilir hava tüpleri kullanır. Kurmak için, şişirilebilir çadırların, hava çerçevesi sağlam ve güvenli hale gelene kadar birkaç saniye şişirilmesi gerekir. O zaman hava çadırı sadece mandallar ve gergi halatları ile bağlanmalıdır.

Tüm montaj süreci, daha büyük bir aile çadırında bile sadece birkaç dakika içinde tamamlanır. Hava çadırları size tatilinizin keyfini daha uzun süre çıkarma ve dinlenme fırsatı sunar. Geniş Elitplus şişme çadır da kaygısız bir kamp tatili arayanlar için idealdir. Çadırları direklerle kurmakta zorlananlar için idealdir. Elitplus şişme çadır sadece bir kişi tarafından kurulabildiğinden, yalnız kampçılar ve çocuklarla seyahat eden bekarlar için de idealdir. Bu çadırların kendi kendine kurulacağı anlamına gelmez ama şişme bir çadır kurmak minimum çaba gerektirir.

Kamp yapmayı bir üst seviyeye çıkarmak istiyorsanız, bir hava çadırı ile çok iyi yapacaksınız. Satın almadan önce çadırı görmek ve dokunmak için web sitesindeki birçok hava çadırına göz atın veya yerel satıcılarımızdan birini ziyaret edin . Şişirilebilir çadır hakkında herhangi bir sorunuz varsa, Elitplus Müşteri Hizmetleri size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü