Antalya Hayvan Çadırı, Çadır Ahır Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Antalya Hayvan Çadırı

Hayvan çadırları büyükbaş, küçükbaş ve kümes hayvanlarının kimi zaman geçici kimi zaman kalıcı konaklayabilecekleri, barınabilecekleri mekanlardır. Tamamen hayvanların türüne, sayısına ve iklim koşullarına göre dizayn edilir. Bu sayede hayvanlar rahat biçimde barınma imkânı bulur. Verimlilikleri artar, sağlıklı kalırlar.

Kaliteli Antalya Hayvan Çadırı İmalatı

Antalya hayvan çadırı çözümlerimizde kaliteli ve uzun ömürlü kullanım olanağı sağlıyoruz. Çevreci ve doğaya saygılı üretimler yapıyor, uzun yıllar kullanabileceğiniz çadırlar imla ediyoruz. Birinci sınıf, özel malzemeler kullandığımız için sağlıklı, hijyenik, bakteri üretmez, alerji yapmaz ürünler ortaya çıkarıyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarına göre, isteklerine göre farklı tasarımlarda ve ölçülerde çadırlar tasarlıyor, besi hayvancılığı, kurbanlık hayvan barınma alanları inşa ediyoruz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü