Antalya Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Size ayrıntılı tavsiyelerde bulunmaktan ve Mekanınızın veya eviniz için hangi Giyotin cam şeklinin en iyi alternatif olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız numaralı telefonu arayın.

Cam dış mekan odası size dinlenmek, eğlenmek veya sadece yıl boyunca evinizin ve bahçenizin genişletilmiş bir parçası olarak kullanmak için güzel bir yer sağlar.

Yazın veya sonbaharda yağmur yağdığı zamanlar için bir örtü, öğlen güneşinde bir gölge, bahçe mobilyalarınız için bir odak noktası, hava şartlarından korunuyor.

Cam bir odada otururken, maksimum ışığın kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabileceği ve rüzgar ve yağmurdan bağımsız olarak verandanızın veya bahçenizin veya manzaranın keyfini çıkarabileceğiniz, hava koşullarına karşı korumalı, benzersiz bir atmosfere sahipsiniz. Yoğun güneş ışığında ve entegre bir isteğe bağlı geri çekilebilir güneşlik ile kendinizi bir düğmeye basarak koruyabilir ve başınızın üzerinde gölgelik sağlayabilir, ön ve yanları açabilir ve etrafınızdaki tam hava akışı ile örtülü gölgeli bir alanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Giyotin sistemleri, pergola ürünlerimizde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış, hem tasarım hem de işlevsellik açısından birbirini tamamlayan sistemlerdir. Ancak esnek ve uyarlanabilir bir yapı yapısı ile ihtiyacınız olan her alana güvenle uygulayabilirsiniz. Sistem bir yapının yan bölümlerinde bulunan ray profilleri üzerine kurulur.

Sizlere uzun yıllar hizmet edecek güvenilir sistemlerdir. İster restoran, kafe, ister bar gibi ticari alanlarda olsun, fonksiyonel ve benzersiz, çok şık bir tasarım istiyorsanız bu sistem tam size göre!

Ürünlerimizin ve çalışmalarımızın daha fazla örneği için Instagram Sayfamızı görüntüleyin ve takip edin .

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü