Çatı çadırları, mobil evlere uygun maliyetli bir alternatiftir ve güzel kamp anları sağlar. Bir yerden bir yere istiflenmiş olarak seyahat ederler ve en iyi ihtimalle kurulumu hızlı ve geniştir. Ancak aracın konaklama yeri her araba çatısına uygun değildir. Burada hangi araçların montaj için özellikle uygun olduğunu öğrenebilirsiniz.

Yükseklikleri nedeniyle SUV’lar çatı çadırları için çok uygundur. Genellikle makul bir çatı yüküne sahiptirler ve tenteleri kolayca kurmak için yeterli alan sunarlar. Minibüs aynı zamanda çatı çadırları söz konusu olduğunda da ideal bir araçtır. Tavan yükü, tavan boyutu ve araç yüksekliği fazlasıyla yeterli olduğundan sert kabuklu çadırlar bile kullanılabilir.

İstasyon vagonları ve sedanlar genellikle bir tente takmayı zorlaştırır. Küçük arabalarda , bazı çadırların ağırlığı 60 kilogram civarında olduğu için özellikle tavan yükü ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Aracın izin verilen tavan yükü, çatı çadırının ne kadar ağır olabileceğini belirler. Bu değere ek olarak, portbagajın maksimum yükü de dikkate alınmalıdır. Taşıyıcı ayaklar, tavan rayları, traversler veya sabit noktalar olsun – araba tavanına bir çatı çadırı monte etme seçenekleri çeşitlidir ve ağırlıkları farklılık gösterir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed