Bir şirket partisi veya açık hava etkinliği mi planlıyorsunuz ve çok özel bir şey organize etmek ve her türlü hava koşuluna hazırlıklı olmak mı istiyorsunuz? Sorun değil – çözüm bizde – şişme çadır sadece bilet. Şişme çadırlar sadece reklam mesajlarınız ve firma logolarınız için mükemmel bir reklam ortamı değil, aynı zamanda rüzgar ve hava koşullarına karşı koruma sağlayan görsel bir vurgudur. Pratik etkinlik çadırları, konu reklam medyası olduğunda en son yeniliktir.

Çok sağlam bir malzemeden üretilmişlerdir, hızlı bir şekilde monte ve demonte edilebilirler ve her türlü hava koşuluna dayanıklıdırlar. Şişirilebilir ve pnömatik çadırlar, çevrimiçi mağazamızda çok sayıda boyut, renk ve çeşitte sunulmaktadır. Tabii ki, üzerine kendi kişisel reklam sloganınızı yazdırma ve böylece tüm etkinliklerde gerçek bir vurgu sağlama seçeneğine sahipsiniz. Bir spor etkinliği, bir şirket etkinliği, bir açık hava ticaret fuarı veya bir yol gösterisi olması fark etmez, çünkü şişme çadırlar başarınızın garantisidir. Birinci sınıf etkinlik çadırları ile tanınırlığınızı artırın ve unutulmaz bir görünüm sağlayın. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, telefonla veya yazılı olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz .. Hessen-Display ekibimiz size mümkün olan en kısa sürede ve yetkin bir şekilde tavsiyede bulunacaktır! Çadırlara ek olarak, sergi duvarları , sergi stantları , roll-up’lar ve daha fazlası gibi başka harika ürünlerimiz de var .

Ürün yelpazemizde iki tip çadır sistemi bulacaksınız. Biri şişirilebilir çadırlar, diğeri ise pnömatik çadırlardır. Şişirilebilir çadırlar bir üfleyici ile birlikte gelir ve sabit bir güç kaynağına ihtiyaç duyar. Motorlar çok sessiz ve özellikle güçlüdür. Pnömatik çadırlar ise üfleyici gerektirmez. Bir el pompasıyla şişirilirler ve biraz hava kaçmışsa bununla yeniden doldurulabilirler. Belirsiz bir güç kaynağı olan yerlerde, bu nedenle bu tür çadırlara güvenmelisiniz. Her iki çadır sistemi de özellikle sağlam malzemelerden yapılmıştır ve yelken ve uçurtma sporlarında uzun yıllara dayanan deneyime dayanmaktadır. %100 su geçirmez, UV ışınlarına dayanıklı, yırtılmaya karşı dayanıklı, alev geciktiricidirler, diğer tüm hava koşullarına dayanıklı ve elde dikilmiştir. Hem şişme çadırlar hem de havalı çadırlar, online mağazamızda çeşitli ebat ve tasarımlarda mevcuttur. Etkinlik çadırını hangi formatta satın almak istediğinize siz karar verirsiniz ve reklamınızın nerede basılacağına da karar verebilirsiniz. Baskı, dijital baskı veya termal süblimasyon baskı ile yapılır. Farklı standart renkler arasından seçim yapabilir veya kişiye özel şişme çadır yazdırabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan etkinlik çadırları hızlı bir şekilde kullanılabilir ve başarılı bir etkinlik sağlar. Etkinlik çadırını hangi formatta satın almak istediğinize siz karar verirsiniz ve reklamınızın nerede basılacağına da karar verebilirsiniz. Baskı, dijital baskı veya termal süblimasyon baskı ile yapılır. Farklı standart renkler arasından seçim yapabilir veya kişiye özel şişme çadır yazdırabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan etkinlik çadırları hızlı bir şekilde kullanılabilir ve başarılı bir etkinlik sağlar. Etkinlik çadırını hangi formatta satın almak istediğinize siz karar verirsiniz ve reklamınızın nerede basılacağına da karar verebilirsiniz. Baskı, dijital baskı veya termal süblimasyon baskı ile yapılır. Farklı standart renkler arasından seçim yapabilir veya kişiye özel şişme çadır yazdırabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan etkinlik çadırları hızlı bir şekilde kullanılabilir ve başarılı bir etkinlik sağlar.

Şişirilebilir çadırlar ve ayrıca pnömatik çadırlar kolay kullanımları ile göz doldurmaktadır, çünkü hem montajı hem de demontajı kolaydır. İlgili pompa sistemi ile çadırlar sadece birkaç dakika içinde tüm ihtişamıyla parlar ve hızla kullanıma hazır hale gelir. Çadırlar, bagaja sorunsuz bir şekilde sığacak şekilde küçük bir paket boyutuna katlanabilir. İlginiz uyandı mı? O halde hemen bir şişme çadır ve doğru aksesuarları sipariş edin ve bir sonraki etkinlikte göz alıcı olun. Eminiz – ikna olacaksınız!

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü