Her mekana kurulabilen sarmal çatı sistemlerine açılır kapanır tavanlar, alüminyum panel tavanlar veya bioklimatik tavanlar denir. Katlama sırasında gerçekleşen toplama işlemi sayesinde dış ortamlar her an iç mekanlara dönüştürülebilir.

Alüminyum paneller istenilen açıda açılarak gün ışığı, havalandırma ve gölgeleme sağlar. Açık açılı paneller, yağışlı havalarda su girişini engellerken iç mekanı havalandırır. Rulo çatı tavana her türlü iç aydınlatma ve ısıtma sistemi takılabilir.

Genel özellikleri

Elitplus rulo çatı sistemi %5 eğim ile çalışmaktadır.
Elitplus rulo çatı sistemi 50 m2 alana kadar tek ünite olarak üretilebilmektedir.
Elitplus roll-top sisteminden gelen yağmur suyu, paneldeki oluklardan süzülür. Su geçirmez. Sistemde EPDM conta kullanılmaktadır.
Elitplus rulo çatı sistemi, 8 m genişliğe kadar tek bir eleman olarak inşa edilebilir ve odayı süresiz olarak gölgelemek için sadece birkaç ünite ile genişletilebilir.
Elitplus rulo çatı sisteminin yatay taşıyıcı direkleri her 3 m’de bir yerleştirilmelidir.
Elitplus rulo çatı sisteminin tüm profilleri ve aksesuarları paslanmazdır. Rulman profilleri 100*100*4mm ve 60*120*4mm’dir. Çelik konstrüksiyon gerekli değildir.
Elitplus roll-top sistemi, herhangi bir dengesiz yüzeye kurulabilir; Kolonlar ayarlanabilir ve sistem kusursuz çalışmaktadır.
Elitplus roll-top sistemi 425 W 120 Nm tork ve 880 W 300 Nm tork motorlarına sahiptir. Sistemin güvenliği hareket sensörlü anahtarlar ile sağlanmaktadır.
Standart kolon rengi yağmur mavisi (Ral 7016) ve çerçeve rengi (Ral 9001) krem ​​rengidir. Başka herhangi bir renge uygulanabilir.
Elitplus roll-top sistemi Yedek parçalarda 2 yıl garanti alırsınız.
Kendi ekseni etrafında dönerek kapanan rulo çatı panelleri kontrollü bir şekilde açılıp istenilen noktada durdurulabilmektedir. İstenilen eğimde tutulabilen paneller her türlü hava koşulunda ortamın havalandırılmasını sağlar. Farklı büyüklükteki odalar için özel olarak üretilen sistem, teraslarda, kış bahçelerinde, kafelerde veya şirket alanlarında yeni ve konforlu yaşam alanları yaratmak için kullanılabilir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Rolling Roof Tanıtım Videosu

Rolling Roof Referanslarımız

Rolling Roof Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…

Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed