Ankara Hayvan Çadırı, Çadır Ahır Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Ankara Hayvan Çadırı

Hayvancılıkla uğraşan kişilerin en temel gereksinimi, bir barınaktır. Hayvanların iklim koşullarına göre ideal barınma alanlarında tutulması, alınacak verimi, hayvanların sağlığını ve gelişimini doğrudan etkiler. Özellikle Ankara’nın sert ve uzun kışında hayvanların ideal sıcaklıkta tutulmaları gerekir. Yazın yanıcı sıcağında ise gölgelik alana ihtiyaçları vardır. Hayvan çadırları tam da bu noktada çiftçilerin imdadına yetişmektedir.

Kaliteli ve Uzun Ömürlü Ankara Hayvan Çadırları

Ankara hayvan çadırı çözümlerimiz ile bizler uzun yıllardır kaliteli ve uzun ömürlü hayvan çadırları yapıyoruz. Hayvanlarınızı her koşulda güvende tutabileceğiniz, konforunuzu arttırabileceğiniz üretimler yapıyoruz. Farklı tasarımlarda ve ölçülerde üretimlerimiz bulunmaktadır. Bu da kişiye özel hayvan çadırı imkânı sunmaktadır.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü