Ankara Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Bahçe Şemsiyesi, Plaj Şemsiyesi, Cafe Şemsiyesi, Balkon Şemsiyesi İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Kaliteli ve ekonomik gölgelendirme ürünleri için piyasa gereksinimlerine odaklanan Elitplus firması, profesyonel veya özel alıcıya hitap eden, her ihtiyaca uygun ekonomik çözümler sunma kabiliyetine sahip olduğu esnek şemsiye çeşitlerini tasarlayıp üretmektedir.

Ürünün kalitesine göre fiyat, hem Perakende hem de Toptan Satışta cazip seviyelerdedir.

Restoranlar, oteller, kamping, sahil bar, reklam şirketleri gibi toptan müşteriler, inşaat kalitesini ürünün cazip fiyatıyla karşılaştırarak, profesyonel Elitplus şemsiye pazarına ve bunlara eşlik eden aksesuarların sayısına yatırım yaptı, örneğin: Destek kaideleri, koruma kasaları, yağmur suyunun faydalı ve fonksiyonel atık suları, modern, verimli ve düşük tüketimli led aydınlatmalar, yüksek verimli elektrikli radyatörler vb.

Ancak bahçe, teras veya havuz alanını bazı dış mekan mobilyalarıyla estetik bir şekilde çerçevelemek isteyen Perakende müşteriler için Elitplus şirketi, bahçedeki gölgelendirme ve estetik ihtiyaçlarını yeterince karşılayabilecek en iyi fiyatlarla çok çeşitli şemsiyelere sahiptir. teras, havuz. Plaj için bile, Elitplus şirketi, tasarım ve inşaat yenilikleri ile birlikte, çok uygun fiyatlarla yüksek mukavemetli bir Yunan gölgeleme ürünü olarak nitelendirilen plaj şemsiyeleri serisini üretir ve önerir.

Ayrıca, kaliteli ve yüksek mukavemetli bir Elitplus şemsiye edinmenin ve sürdürmenin avro cinsinden maliyetinin, örneğin müşterinin ihtiyaçlarını karşılamada gecikmeden bir tente, pergola veya hasır şemsiyeden çok daha ucuz olduğunu belirtmek isteriz. masa koltuklarının gölgelenmesi, havuz veya plaj şezlongunun gölgelenmesi vb.

Göz ardı edilmemesi gereken bir diğer yenilik ise Elitplus’nin internet üzerinden ara ara yayınladığı teklifler alanı. Bunlar, Elitplus’nin zaman zaman yenilediği şemsiye, kumaş ve aksesuarlarda, çok uygun fiyatlarla, ancak her zaman Elitplus’nin cömertçe müşterilerine sunduğu kalite ve hizmetle aynı tekliflerdir.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü