Yüksek tepelerden manzaranın keyfini çıkarmak için, Elitplus çatı çadırının her tarafında geniş pencereler vardır. Tüm pencereler çok ince, sağlam bir cibinlik, içeriden kapatılabilen hava koşullarına karşı koruma ve şiddetli yağmurda bile havalandırmaya izin veren özel çatı ile donatılmıştır. Geceleri yıldızların manzarasını sunan veya gündüzleri çadırı aydınlatan iki panoramik tavan penceresi benzersizdir. Geç kalkanlar için, çatı pencereleri doğal olarak içeriden kapatılabilen bir kumaş tabakasına sahiptir.

İster mutfak, ister soyunma odası, duş veya sadece ek bir yaşam alanı olarak olsun – Elitplus ek çadır her zaman pratik bir aksesuardır.

Yaşam alanına entegre olabilen zemin ve çepeçevre kapalı duvarlar sayesinde toprak nemi ve kötü hava, ait olduğu yerde, yani dışarıda kalır. Ancak hava güzel olduğunda bile uzatma çadırı birçok avantaj sunar.

Yenilikçi iç çadırımız sayesinde hiçbir şey bizi durduramaz! Ancak, sıcaklık sıfırın altındayken bile rahat ve sıcak olmak istiyorsanız, ısıtıcılardan elektrikli battaniyelere kadar bir kampçının kalbini ısıtan her şeyi aksesuar mağazamızda bulacaksınız.

Nefes alma, terleme veya yemek pişirme, özellikle soğuk gecelerde dış çadırın içinde yoğunlaşabilen çok fazla nem oluşturur. Bu etkiyi azaltmak için Elitplus iç çadırını geliştirdik. Çatı çadırının mevcut direklerine basitçe takılır ve zaten çift duvarlı bir çatı çadırınız olur. İç çadır saf pamuktan yapılmıştır ve sıcak günlerde daha iyi havalandırma için her giriş tarafında ve her iki pencere tarafında da fermuar açıklıkları vardır.

Asla yeterli alana sahip olamazsın! Bu nedenle, Elitplus çatı çadırı için yeni depolama ağını tasarladık. Uçaklarda yük emniyetinden esinlenerek, zeminin altındaki yeni ve ekstra dengeli bagaj filesi, ek depolama alanı sağlar. İster kamp sandalyeleri, ister köpek oyuncakları, ister kendi çamaşırlarınız. Elitplus depolama ağı her zaman çatı çadırınız için ideal bir ektir.

Çadır kumaşı, yelken bezi veya kanvas olarak da bilinen çok kaliteli 300 gr karışık kumaştan oluşur. Elyaf, pamuk ve polyesterden yapılmış bir malzeme sanat eseridir ve doğal bir elyafın avantajlarını modern bir yüksek teknoloji malzemesinin avantajlarıyla birleştirir. Sonuç, hoş bir his ve mükemmel boyutsal stabiliteye sahip güçlü, nefes alabilen bir kumaştır.

Ordu tarafından da kullanılan çadır kumaşı emprenyeli olup yırtılmaya karşı ekstra dayanıklıdır. Tüm dikişler, ilk su temasından sonra genişleyen ve tüm dikiş deliklerini kapatan özel iplikle yapılır.

Çadır tabanı, cam elyaf takviyeli termoplastik petek zeminden oluşur. Bu tasarım, son derece düşük ağırlık ve mükemmel düzlük ile yüksek eğilme mukavemeti ile karakterize edilir – araba çatısı için mükemmel.

Çadırların direkleri de kartondan değil, güçlü eloksallı alüminyum ve özel paslanmaz çelik bileşenlerden yapılmıştır. Bu modern yüzey iyileştirmesi, korozyona karşı yüksek koruma ve hoş bir his sunar.

Elitplus ürünlerini sürekli olarak geliştirmektedir. Biz sadece güzel havalar için değil, aynı zamanda en zorlu koşullar için de üretiyoruz, bu nedenle seyahatinizde bunun için endişelenmenize gerek yok. Aşağıda bazı yeni özellikler bulunmaktadır.

Hayalinizdeki çatı çadırını şimdi yapılandırın
Kendi çatı çadırınızı yapılandırın ve video kamp uzmanlarımızdan tavsiye alın.

İstediğiniz yere sürün.
En güzel olduğu yerde kalın.

 

Sadece birkaç saniye içinde Elitplus çatı çadırı, çatıda uyumak için büyük, rahat bir yere kurulur. Uyumak için birebir…

 

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed